خرید قسطی از خور کالا بندر گناوه

امروزه شکل جدید و گسترده‌ای برای تجارت به نام فروش اینترنتی و فروشگاه‌های اینترنتی پا گرفته است و به کمک تنها یک گوشی موبایل، کارت بانکی و چند کلیک به  راحتی می‌توان دست به خرید زد. فروشگاه خور کالا در کنار این روش‌های مدرن شیوه‌های مرسوم و سنتی را نیز به خدمت گرفته تا تمامی مخاطبان خود را راضی نگه دارد.
یکی از این شیوه‌ها با توجه دلیل نوسانات بازار، قیمت بالای اقلام مورد نیاز و کاهش قدرت خرید مردم، فروش اقساطی محسوب می‌شود که شاید کمتر کسی بداند این اتفاق در سایت فروشگاهی نیز ممکن شده است. فروشگاه خور کالا با همکاری ایران رنتر و نیز با در نظر گرفتن مواردی که گفته شد فرصت فروش اقساطی را برای همه به صورت یکسان و در شکل مجازی  فراهم  ساخته تا علاوه بر تمام مزایایی چون سهولت و سرعت در خرید، اطمینان از سلامت کالا و اطلاعات جامع بتوانند تقسیط قیمت را نیز به خدمات خود بیفزاید.
بدیهی است طبق موارد گفته شده هیچ محدودیت برای خرید وجود ندارد و مشتریان عزیز می‌توانند از تمامی دسته بندی‌های موجود در سایت محصولات مدنظر خود را، بدون محدودیت خرید اقساطی نمایند.

این محصولات عبارتند از :
گوشی موبایل (شیائومی، سامسونگ، هوآوی و ...)
کالای دیجیتال (انواع هارد دیسک، قطعات کامپیوتر ، کنسول بازی، لپتاپ و...)
لوازم خانگی (لوازم صوتی و تصویری، پخت و پز، تهیه و نگهداری نوشیدنی و ....)

جهت خرید اقساطی کالا از فروشگاه خور کالا به صفحه ما در سایت ایران رنتر مراجعه و نسبت به تهیه کارت اعتباری  (کد اعتباری) اقساطی اقدام نمایید.
پس از تهیه کارت اعتباری  (کد اعتباری) به سایت فروشگاه خور کالا مراجعه  و با وارد کردن کد اعتباری دریافتی از ایران رنتر، محصولات مورد نظر را از سایت ما خریداری کنید.

* توجه داشته باشید که فروشگاه خور کالا هیچ دخالتی در اعتبارسنجی و بقیه موارد سایت ایران رنتر ندارد .

ورود به صفحه فروشگاه خور کالا در ایران رنتر