شیوه های پرداخت وجه در فروشگاه خور کالا

پرداخت وجه در فروشگاه خور کالا به دو شیوه (پرداخت درب محل) و (پرداخت آنلاین یا پرداخت کارت به کارت) می باشد

پرداخت درب محل

 پرداخت در محل

پرداخت درب محل برای محصولات بزرگ می باشد محصولاتی که ارسال آنها از طریق پست ممکن نمی باشد نظیر : تلویزیون و لباس شویی و ظرف شویی و یخچال ... 

مشتری گرامی بعد از انتخاب محصول خود جهت دریافت هزینه ارسال محصول با مشاورین مربوطه تماس فرمایید چون هزینه ارسال به نوع محصول ، شهر و استان محل ارسال بستگی دارد .

با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود .

همچنین، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی،مبلغی را به عنوان بیعانه پرداخت نمایند.

در مرحله بعد مشتری هزینه ارسال را از طریق پرداخت آنلاین (پرداخت دلخواه ) یا از طریق کارت به کارت واریز می نمایید بعد از واریز وجه مجددآ با مشاور مربوطه تماس گرفته و فروشگاه را از واریز وجه مطلع می سازد .

در این مرحله فروشگاه محصول مورد نظر را کامل تست شده و سالم تحویل پیک می دهد ;

پیک بعد از دریافت محصول با مشتری تماس گرفته و ایشان را از حرکت خود و زمان رسیدن به محل تحویل با خبر می سازد

مرحله تحویل محصول

در این مرحله پیک موظف می باشد محصول را کامل برای مشتری از هر نظر تست کند و هیچگونه مشکل و زدگی نداشته باشد و مشتری نیز موظف است در سیر مراحل تست کلیه موارد را بررسی کند در مرحله بعد مشتری محصول را سالم و بدونه هیچگونه عیب و ایرادی از پیک تحویل می گیرد و بقیه هزینه را طبق فاکتور فروشگاه به پیک تحویل می دهد

تذکر : مشتری در هنگام دریافت محصول موظف است که از پیک بخواهد که محصول را برای وی از هر نظر تست کند بعد از تست کامل هزینه را به پیک پرداخت نمایید

پرداخت آنلاین

                                                                                           پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین برای محصولات کوچک می باشد محصولاتی که ارسال آنها از طریق پست انجام می گیرد در این روش مشتری بعد از انتخاب محصول و ثبت سفارش کل هزینه را از طریق درگاه پرداخت ملت پرداخت می نمایید و بعد از ثبت سفارش فروشگاه محصول مورد نظر را از طریق پست ارسال می کند و شماره پیگیری سفارش را از طریق حساب کاربری به مشتری ارسال می کند و مشتری با مراجعه به حساب کاربری خود می تواند شماره پیگیری سفارش خود را مشاهده نمایید

کاربران محترم سایت خور کالا می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

1-  شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2-  رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3-  کد CVV2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

پرداخت از طریق کارت به کارت

  پرداخت از طریق کارت به کارت خور کالا بندرگناوه

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway خور کالا و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت خور کالا  به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و خور کالا پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

روش کارت به کارت برای مواردی بکار می رود که هنگام ثبت سفارش در مرحله (پرداخت وجه ) مشتری نخواهد یا نتواند از پرداخت آنلاین استفاده کند و گزینه پرداخت از طریق کارت به کارت را برگزیند .

در این مرحله مشتری در هنگام ثبت سفارش در مرحله ( پرداخت وجه ) از گزینه کارت به کارت استفاده می کند .

در مرحله بعد سایت سفارش وی را ثبت نموده و مجموع مبلغ قابل پرداخت را برای مشتری محاسبه و نمایش می دهد .

مشتری مبلغ حساب شده را به شماره کارت نمایش داده شده در قسمت نهایی سفارش به اسم علیرضا جعفری واریز نموده و جهت هماهنگی رسید پرداخت را به شماره اعلام شده در قسمت نهایی سفارش تلگرام یا واتس آپ کنید .

فروشگاه سفارش مشتری را تآیید نموده و در مرحله بعد محصولات خریداری شده ارسال می گردد .

شماره حساب فروشگاه :

6104-3373-7353-4617

علیرضا جعفری - بانک ملت

توجه توجه 

در این روش باید مشتری با ارائه ی یک عکس از صورت و کارت ملی و کارت بانکی همنام احراز هویت گردد  مانند نمونه زیر که قرار گرفته شده