تضمین بهترین قیمت 

فروش با کمترین واسطه:

فروشگاه آنلاین خور کالا ،کالاهای خود را به صورت مستقیم (به عنوان کالای همراه ملوان) از دبی وارد کرده و ترخیص کالا ها نیز توسط خود مجموعه خور کالا انجام میشود و این امر واسطه های عرضه کالا در کشور را کاهش میدهد و سبب قیمت منصافانه و مناسبتر از سایر فروشگاه های کشور میشود.

جهت درک بهتر (دلیل مناسب بودن قیمت)کالاها ، شکل زیر را از سمت چپ دنبال کنید!

Jonoubkala Map - تضمین بهترین قیمت و پرداخت درب منزل

همانطور که در شکل نیز بیان شده است کالا ها اختصاصا توسط مجموعه خور کالا سفارش و وارد کشور میشوند و پس از آن توسط خود مجموعه کالا ها ترخیص شده و انبار میشوند. سادگی و کم واسطه بودن این پروسه سبب قیمت بسیار مناسب و رقابتی کالا در کل کشور می شود. با اینحال همواره بخش فروش خور کالا در تلاش است که با ارائه تخفیف ها و محاسبه مناسبترین قیمت ممکن کالاها را به شما مشتریان گرامی عرضه کند.
تیم خور کالا تضمین می کند که با مقایسه قیمت کالاها (با توجه به برند،مدل،اصالت،گارانتی و…) با سایر فروشگاهای کشور،مناسبترین قیمت را ارئه می دهد.
لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها و ضمانت اصالت کالا. می توانید با شماره تلفن زیر در ارتباط باشید.

همراه :

09177702362 جعفری

09173793778 خرم آبادی

با خیالی آسوده خرید کنید ::

خیلی از مشتریانی که برای اولین بار به سایت خور کالا  مراجعه می کنند و قصد خرید دارند از اولین سوالاتی که برایشان پیش می اید که چرا قیمت های سایت به نسبت سایر فروشگاههای اینترنتی ارزان تر است ؟در این نوشته برا ی شما دلایل قیمت پایین محصولات خور کالا  را به طور کامل برای شرح خواهیم داد.

شاید شما هم شایعاتی که پیرامون کالاهای که در شهر مرزی بندر گناوه از فروشگاه های محل زندگیتان و یا دوستانی که از فروشندگان شنیده اند می شنوید واقعیت دارد؟ آیا کالاهای عرضه شده در این فروشگاه معیوب - تعمیری یا استوک است؟ آیا این کالاها در شهر ما دستکاری می شوند؟

(( خوشبختانه تمامی شایعاتی که در رابطه با کالاهای عرضه شده در شهر بندر گناوه به گوش شما رسیده واقعیت ندارند))

1:: منطقه تجاری بندر گناوه  بدلیل موقعیت خاص جغرافیایی، شاهراه ورود لوازم خانگی بخصوص لوازم صوتی و تصویری به کشور است.

2:: از خصوصیتهای منطقه تجاری، معافیت پرداخت از مالیات و حق گمرک می باشد. از این رو یکی از علل ارزانی کالاها، عدم پرداخت هزینه های گمرک و مالیات است.

3:: یکی دیگر از دلایل ارزانی، عدم تحمیل هزینه هایی همچون گارانتی به مصرف کننده است. در صورتی که فروشگاههای سایر شهرها مشتری را مجبور به تهیه کالا با گارانتی و پرداخت هزینه ی بالاتر می نمایند.در خور کالا  گارانتی انتخابی بوده و در صورت در خواست مشتری محصول با پرداخت هزینه مربوطه برگ گارانتی برایشان ارسال خواهد شد.

4:: تامین کالا های عرضه شده در خور کالا  از وارد کننده های اصلی یکی دیگر از دلایل ارزانی محصولات ما است.

خاطر نشان میکنیم.تمامی کالا های عرضه شده در فروشگاه دارای ضمانت بازرگانی-ضمانت اصالت - ضمانت سلامت فیزیکی( تا هنگام تحویل کالا) می باشند.

با توضیحات ارائه شده به این نتیجه می رسیم کالاهای موجود در خور کالا با قیمتهای واقعی و بدون هیچ هزینه ی اضافی و با کمترین سود و بالا ترین کیفیت به فروش می رسند و علت اصلی اختلاف قیمتها با شهرهای دیگر، گران فروشی و هزینه هایی همچون سود بیشتر، حق گمرکی و انواع مالیات و عوارض و گارانتی می باشد.

ضمناً لازم به ذکر است که کلیه کالاهای ارائه شده توسط فروشگاه وارداتی بوده.همه کالا ها با بسته بندی کارخانه های تولید کننده وارد و اینجا عرضه خواهد شد.همه کالا ها دارای سریال نامبر و بارکد هستند مشتریان برای اطمینان از صحت اصالت کالا میتوانند انها را مورد بررسی قرا دهند.

سوالات بالا بیشتر برای افرادی که قصد خرید تلویزیون و لوزم خانگی بزرگ_لباسشوی-یخچال و ...) را دارند پیش می اید.

(( دراینجا لیست کشور های سازنده برندهای معتبر که بیشترین سهم فروش را در بازار ایران دارند را معرفی خواهیم کرد ))

مارک ال جی : کشور سازنده اصلی کره - کشورهای فرعی : تایلند و چین

مارک سونی: کشور سازنده اصلی مالزی  - کشور های فرعی چین 

مارک سامسونگ: کشور های اصلی کره و مصر و کشور فرعی و یتنام و تایلند.

                                                                          

ضمانت بهترین قیمت   وارد کننده لوازم خانگی از دبی