گارانتی و ضمانت 150% اصالت کالا

ضمانت 150% اصالت کالا  چیست؟

خور کالا با اطمینان  اینکه تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه را قبل از ارسال برای مشتری مورد بررسی توسط کارشناسان در مراکز پخش قرار خواهد داد و محصولات کاملا ارجینال برای مشتریان ارسال خواهد کرد  با ارائه ضمانت 150% بازگشت وجه به محصولات  در صورت مشاهده هر گونه مشکل در اصالت کالا .

امنیت خاطر مشتریان در خرید اینترنتی حرف اول را می زند . احساس امنیت از اینکه کالا های ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کاملا با شرایط ذکر شده در توضیحات کالا برابری می کند و کاملا اصل بوده و کلیه گارانتی های مورد نیاز را دارا می باشد .
از اولین اولویت های ما نیز ایجاد احساس امنیت خرید و ارائه کالاهایی اصل به شما مشتری گرامی می باشد. کلیه کالاهای موجود در فروشگاه ما از اصالت کامل و گارانتی اصلی و معتبر بر خوردار بوده و این مهم را تضمین می نماییم که تمامی کالاهای ما از مراکز پخش اصلی , ، تهیه می شود .
کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد.

کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها بوده و مشتریان عزیز مطمئن باشند در اینجا هیچ گونه کالای تقلبی ، کارکرده و یا فاقد گارانتی معتبر وجود ندارد.

خور کالا این تضمین را به همه مشتریان خواهد داد که تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه توسط شرکت های رسمی و سازنده همان برندها ساخته شده اند و با اشراف کامل بر این موضوع در خور کالا عرضه خواهند شد و از این  رو در صورت وجود هرگونه مغایرت 150% مبلغ پرداختی به حساب خریدار بازگردانده خواهد شد.

با توجه به اینکه تمامی مشخصات و اطلاعات محصولات ارسالی توسط مراکز پخش ثبت و بررسی خواهد شد در مدت زمان چند ساله فعالیت خوشبختانه تا به الان هیچ گونه موردی د راین رابطه گزارش نشده است.

در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در اصالت کالا  50% بیشتر از مبلغی که مشتری بابت خرید محصول پرداخت کرده است , عودت داده میشود.

تمامی این موارد جزی کوچک از خدمت رسانی تیم خور کالا برای مشتریان گرامی است که دریافت خواهند کرد.جلب رضایت و اعتماد شما از  مهمترین اهداف خور کالا است و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

گارانتی سلامت اصالت:

با توجه به سیاستهای فروشگاه اینترنتی خور کالا برای کسب  اعتبار و جذب مشتریان بیشتر و هم  کاران جدید همه کالا های عرضه شده در فروشگاه کاملا اصلی بوده و دارای سریال نامبر و بارکد مربوطه می باشد که برای بررسی اصالت کالا مشتریان میتوانند از ان بهره ببرند. 

گارانتی سلامت فیزیکی :

همه کالاهای که از طرف فروشگاه اینترنتی خور کالا ارسال میشوند دارای گارانتی سلامت فیزیکی تا زمان تحویل کالا و  تسویه حساب توسط مشتری هستند.مشتریان گرامی توجه داشته باشند هنگام تحویل کالا محصول را به صورت کامل بررسی و سالم تحویل گرفته سپس اقدام به تسویه حساب کنند.

گارانتی محصولات و لوازم خانگی بزرگ :

توجه داشته باشید ارائه برگه گارانتی برای محصولات اختیاری بوده و با انتخاب مشتری با پرداخت هزینه ان خدمات ارائه میشود.

 محصولات عرضه شده در فروشگاه بر اساس قوانین کارخانه سازنده دارای 18 ماه گارانتی و شامل ارائه خدمات بوده و مسئولیت اجرای آن برای لوازم خانگی، صوتی تصويری

و تجهیزات بزرگ خانگی:لباسشویی - ظرف شویی - کولر گازی - یخچال و ...  برعهده شرکت آوا سرویس  می باشد.
برای استفاده از خدمات پس از فروش، مشتریان میتوانند با شماره تلفن مرکزی آواسرویس  02177970752  و یا تلفن های درج شده در کارت گارانتی تماس گرفته و یا با همراه داشتن برگه ضمانتنامه معتبر و شناسنامه دستگاه به هر یک از مراکز مجاز خدمات آوا سرویس  سراسر کشور مراجعه کنند تا از تسهیلات ضمانت محصول برخوردار گردند .

گارانتی محصولات و لوازم خانگی کوچک :

با توجه به اینکه اغلب محصولات لوازم خانگی و اشپزخانه کوچک دارای شرکتهای تولید کننده مستقل و درای نمایندگی در ایران هستند با گارانتی شرکت مربوطه عرضه میشوند.که اغلب مدت زمان گارانتی 12 الی 18 ماه است 

 شرایط گارانتی و موارد موارد خارج از گارانتی :

برگه گارانتی بدون مهر شرکت فاقد هر گونه اعتبار می باشد .
خدمات دستگاه و کالا ها در مدت شروع قرار داد رایگان میباشد .
نصب و را اندازی دستگاه ال ای دی 3D و راه اندازی های اولیه تلویزیون ها رایگان بوده و مشتری های عزیز ما تنها موظف به پرداخت ایاب ذهاب طبق تعرفه شرکت میباشد.
در هنگام نصب هزینه لوازم مصرفی و نصب سینما خانگی ( سیستم صوتی مجزا) بر عهده خریدار میباشد.
خدمات دستگاه از زمان نصب دستگاه اغاز و زمانی معتبر است که با هماهنگی دفتر مرکزی و توسط نماینده شرکت مربوطه نصب و راه اندازی شده باشد.
(در نظر داشته باشید پنل تلویزیون شامل خدمات رایگان نمیباشد !)
این شرکت مسیول خرابی های قبل نصب دستگاه نمیباشد. و شروع خدمات برای دستگاه های معیوب یا خراب ممنوع میباشد . و برای فروشنده و خریدار پیگرد قانونی دارد .
این قرار داد در شرایط زیر قابل اجرا نیست :
1_صدمات ناشی از حمل و نقل_شکستگی_آب خوردگی_نوسانات برق_آتش سوزی_رعد و برق_حوادث طبیعی_استفاده غلط یا عمل نکردن به دستور العمل های ذکر شده در در دفترچه راهنمای دستگاه
2_دستگاه هایی که دستکاری شده یا توسط اشخاصی بجز نمایندگان مجاز آوا سرویس تعمییر شود .
⚜️ حمل و نقل دستگاه در زمان تعمیر بر عهده مصرف کننده میباشد.
کلیه قطعات و تجهیزات جانبی از قبیل ( باتری ها _ دستگاه ریموت یا کنترل از راه دور یا بلند گوهای دستگاه های صوتی) شامل خدمات رایگان نمیباشد.
مشتری گرامی در هنگام بروز خرابی قبل از تماس با نماینده شهر خود ابتدا میبایست با دفتر مرکزی تهران تماس گرفته شود و شرکت با هماهنگی های لازم برای رفع خرابی دستگاه اقدام نماید . در غیر این صورت شرکت هیچ گونه تعهدی در مورد دستگاه مورد نظر ندارد.
هر برگه ضمانت منحصر تنها به یک دستگاه میباشد .
این قرار داد بین شرکت آوا سرویس و مصرف کننده میباشد.

با احترام 

تیم خدمات مشتریان خور کالا